ruukki-logo

„Ruukki“ plieniniai stogai yra estetiški, sandarūs, lengvi ir patvarūs. Siūlome platų profilių raštų (čerpių imitacijos, trapeciniai, klasikiniai – falciniai), spalvų ir polimerinių padengimų pasirinkimą. Laikui bėgant „Ruukki” plieniniai stogai ilgiausiai išlaiko nepakitusią, ryškią spalvą.

„Ruukki“ plieniniai stogai saugo jūsų namus bet kokiomis oro sąlygomis. Dėl ilgų naudojimo tradicijų, išvaizdos ir savybių, plienas lieka pačia moderniausia medžiaga stogams dengti. Jų išvaizda estetiška ir visuomet stilinga. Mes siūlome bene didžiausią profilių raštų (čerpinis, trapecinis ar klasikinis, falcinis), spalvų ir polimerinių padengimų (poliesteris, Purex, Pural, matinis Pural) pasirinkimą, tad dizaino galimybės neribotos, stogai puikiai pritaikomi įvairioje aplinkoje. Tereikia žvilgtelėti į mūsų kolekciją – esame tikri, kad lengvai rasite stogo dangą, kuri išryškins geriausias jūsų namo savybes. „Ruukki“ stogas padidina jūsų namo vertę.

Plieninė stogo danga yra lengva ir tiekiama tiksliai pagal jūsų namo matmenis. Stogo dangą bei skardos lankstinius (vėjalentes, kraigus, karnizus, laštakius), lietaus nuvedimo sistemą (lietvamzdžius, latakus ir t.t.), stogo saugos komponentus (kopeteles, sniego užtvaras, stogo tiltelius ir t.t.) lengva montuoti ant naujų ir renovuojamų pastatų.

Unikalūs ir patvarūs padengimai, užtikrinantys efektyvią apsaugą nuo įbrėžimų ir korozijos

Pagrindinis pranašumas – unikalūs paviršiaus polimeriniai padengimai „Purex™“ ir „Pural™“. Šie padengimai efektyviai apsaugo dangos paviršių nuo įbrėžimų ir korozijos, sniego ir ledo poveikio. Be to, spalvos neišblunka – šie polimeriniai padengimai yra itin atsparūs ultravioletinių saulės spindulių poveikiui.

„Purex“ ir „Pural“ padengimai – „Ruukki“ patirties ir kompetencijos plieninių stogų srityje patvirtinimas. Galima rinktis iš įvairiausių spalvų.

Kelios priežastys, kodėl verta rinktis plieninį stogą

  • Plieninis stogas yra labai tvirtas, lengvas, sandarus ir ilgaamžis
  • Palyginti su keraminėmis, betoninėmis af fibrocementinėmis dangomis, plieniniai stogai nekerpėja ir nesamanoja
  • Ant plieninių stogų ilgam neužsilaiko lapai, spygliai, sniegas ar šakelių nuolaužos
  • Plieninį stogą lengva sumontuoti, nereikia sudėtingos medinio karkaso konstrukcijos ar specialaus pakloto